Referencje

Bardzo dziękuję za czas, który mój synek Antoś spędził w Wiszącym Ogródku. Synek nie należy do bardzo odważnych dzieci, więc z tym większą radością obserwowałam jak z dnia na dzień coraz chętniej uczęszcza na zajęcia. Jednocześnie chciałam bardzo pozdrowić wszystkie Panie pracujące w Wiszącym Ogródku, których zaangażowanie i serce do dzieci są  widoczne na pierwszy rzut oka.
Postęp jaki Antoś zrobił podczas uczęszczania do Wiszącego Ogródka jest ogromny, a jego radość, gdy idziemy do Ani, oraz gdy, równie zadowolony, wita mnie, gdy po niego przychodzę jest nie do przecenienia.
Bardzo polecam Klub Wiszący Ogródek jako miejsce, gdzie dzieci otoczone są troskliwą opieką i rozwijają się pod czujnym okiem wspaniałych opiekunek.
Z pozdrowieniami Aleksandra Sałek-Malinowska i Antoś   
  

   

 

 Aktualności:     

-Zapraszamy Państwa do śledzenia nas na facebooku! 

 -W Wiszącym Ogródku istnieje możliwość  zakupu książek dla dzieci. Nasza oferta to mądre, ambitne, pełne ciepła i humoru książki dla najmłodszych z niebanalną treścią i nietuzinkowymi ilustracjami.

Jednym słowem literatura piękna dla dzieci.

 

Kilka słów o działalności Wiszacego Ogródka:


 Wiszący Ogródek działa na podstawie art. 27 i 30 ustawy z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3, Nr WPS.II.8121.1.JB.2013,


  

    Uzyskaliśmy pozytywną opinię Inspektora Sanitarnego oraz Komendanta Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdańsku, Wiszący Ogródek został dostosowany pod względem wymagań sanitarnych i lokalowych dotyczących żłobków i klubów dziecięcych.
   Do dyspozycji dzieci przygotowane mamy dwie sale, toalety oraz szatnię, a to wszystko dostosowane do potrzeb małego człowieka.

   Naszym głównym celem jest zapewnienie dzieciom warunków jak najbardziej zbliżonych do domowych. Dużą wagę przykładamy do rozwoju emocjonalno-społecznego, ale też wspieramy dzieci w zakresie motoryki dużej i małej, w zakresie poziomu rozwoju mowy, funkcjonowania analizatorów: wzrokowego, słuchowego oraz koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Zajęcia dostosowane są do wieku maluchów, uwzględniając ich możliwości poznawcze.

Wiszący Ogródek gwarantuje właściwe zapewnienie świadczeń opiekuńczo-wychowawczych, które winny być sprawowane przez osoby o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych oraz spełniających wymagania zdrowotne.

Wiszący Ogródek, Paulina Wocial Ul. Przytulna 15 a/2, 80-176 Gdańsk Telefon 500 16 77 33 email:wiszacy-ogrodek@wp.pl realizacja WEBTOPIA 2012